Xtreme hostesservice

  

O nás

Společnost hostesky.cz s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 jako vedoucí společnost v oblasti poskytování služeb profesionálních hostesek a hostesů na veškeré kulturní, obchodní, společenské a vzdělávací akce. 

Databáze s více než 3000 dívek a chlapců z ČR a SR

V současné době disponujeme databází více než 3.000 speciálně školených dívek a chlapců v celé České a Slovenské republice, při jejichž výběru přísně dbáme na atraktivní vzhled, znalost cizích jazyků, společenské vystupování, spolehlivost a organizační talent. Perfektní znalost angličtiny a němčiny či francouzštiny je naprostou samozřejmostí u všech našich hostesek. Celá řada našich hostesek hovoří ale i méně frekventovanými jazyky jako je např. španělština, italština či ruština a jsme schopni Vám zajistit i hostesky se znalostí takových jazyků, jako je např. maďarština, polština, holandština a další.

Galerie hostesek...


Výběr kostýmů pro hostesky zdarma

V rámci zajištění hostesek nabízíme klientům zdarma největší výběr kostýmů na trhu počínaje společenskými kostýmky, koktejlkami a večerními šaty přes sportovní oblečení a doplňky až po zajištění historických či karnevalových kostýmů.

Otevřít galerii kostýmů...


Event manažerka k dispozici zdarma

Každému z klientů je plně k dispozici jedna z našich event manažerek, která flexibilně a ochotně plní jeho přání během přípravy akce a zdarma pak také koordinuje náš personál po celou dobu jejího trvání.

Další služby

Kromě hostesek, hostesů, promotérek a promotérů zajišťujeme také celou řadu dalších služeb pro Vaše eventy. Více informací o těchto novinkách na trhu získáte v sekci:

Doplňkové služby...

Představujeme náš tým

Seznamte se s týmem hostesky.cz s.r.o.


Mgr. Ivana Dupalová

Jednatelka a majitelka společnosti

Telefon: +420 603 551 716
E-mail: dupalova@hostesky.cz


Bc. Klára Marvanová

Office manager

Telefon: +420 737 058 389       
E-mail: marvanova@hostesky.cz

 

 

 

Ing. Veronika Širillová

Event manager

Lenka Nosková

Event manager

Veronika Kucrová

Event manager

Partneři      Využití hostesek      Články a zajímavosti
Copyright © 2015 hostesky.cz s.r.o.
All Right Reserved. Term of use
Developed by Picabo.cz, a.s.
Designed by J.Stembera
Seo by IMP net s.r.o.
www.hotesses-tcheques.fr www.czech-hostesses.com www.tschechische-hostessen.de www.hostesses.sk www.czech-hostesses.co.uk